REPETITIESCHEMA HWSO/HAK 2017 - 2018

 

Johannes Brahms, Nänie, opus 82 voor koor en orkest (NÄNIE) - (dubbel hout, 2 hoorns, 3 trombones, harp, pauken)

Johannes Brahms, Haydn Variaties, opus 56a (HAYDN) - (dubbel hout + piccolo + contrafagot, 4 hoorns, 2 trompetten, pauken, triangel)

Franz Schubert, Symfonie no.8 in b-klein, D.759 "Die Unvollendete" (SCHUBERT) - (dubbel hout, 2 hoorns, 2 trompetten, 3 trombones, pauken)

Anton Bruckner, Te Deum in C-groot, WAB 45 voor SATB soli, koor en orkest (BRUCKNER) - (dubbel hout, 4 hoorns, 3 trompetten, 3 trombones, tuba, pauken)

 

ZATERDAG 9 SEPTEMBER  WAGENINGEN                           ORKEST

Eerste repetitie tutti-orkest; al het repertoire een keertje doorspelen. Orkest zo compleet mogelijk aanwezig, incl. pauken. Harp, tuba, piccolo, contrafagot, 3e trompet, tuba en triangel niet noodzakelijk, maar wel welkom!

10:30 - 12:30               Schubert, Nänie

13:00 - 15:00               Bruckner, Haydn Var.

ZONDAG 10 SEPTEMBER UTRECHT                                     KOOR

11:00 - 12:30               SATB koor: Nänie, Bruckner deel 1

13:00 - 15:00               S+A o.l.v. Stef, T+B o.l.v. Mark

ZATERDAG 7 OKTOBER WAGENINGEN                               ORKEST

10:30 - 12:30               strijkers groepsrepetities, blazers o.l.v. Stef (Schubert, Nänie)

13:00 - 15:00               tutti: Bruckner en Haydn Var.

ZONDAG 8 OKTOBER UTRECHT                                           KOOR

11:00 - 12:30               S+A o.l.v. Mark, T+B o.l.v. Stef

13:00 - 15:00               SATB koor: Nänie, Bruckner laatste deel

ZATERDAG 28 OKTOBER WAGENINGEN                             ORKEST

10:30 - 12:30               tutti:  Bruckner, Haydn

13:00 - 15:00               Haydn, Nänie (vanaf 14:00)

ZONDAG 29 OKTOBER WAGENINGEN                                KOOR

10:30 - 12:30               SATB koor: Bruckner (overige delen, behalve eerste en laatste deel)

13:00 - 15:00               idem, + Nänie

ZATERDAG 25 NOVEMBER WAGENINGEN                           KOOR & ORKEST

10:30 - 11:45               SATB koor o.l.v. Mark (Nänie) / tutti orkest o.l.v. Stef (Nänie)

11:45 - 12:30               tutti koor + orkest: Nänie

13:00 - 15:00               tutti koor + orkest: Bruckner (alle delen met koor)

15:00 - 17:00               borrel met toelichting op programma door Stef

ZATERDAG 9 DECEMBER WAGENINGEN                              ORKEST

10:30 - 12:30               strijkers o.l.v. Stef (Schubert, Haydn Var.), blazers o.l.v. Remko (Haydn Var., Nänie)

13:00 - 15:00               tutti: Haydn Var., Schubert

ZONDAG 10 DECEMBER UTRECHT                                       KOOR

11:00 - 12:30               S+A o.l.v. Stef, T+B o.l.v. Mark

13:00 - 15:00               SATB koor: Bruckner, Nänie

2018

REPETITIEWEEKEND!

ZATERDAG 13 JANUARI WAGENINGEN                               KOOR & ORKEST

10:30 - 12:30               strijkers o.l.v. repetitor/Jan Christiaan, houtblazers o.l.v. Remko, koperblazers o.l.v repetitor, koor o.l.v. Stef (Nänie, Bruckner)

13:00 - 17:00               tutti koor + orkest: Bruckner, Nänie (incl. harp, vanaf 15:00)

ZONDAG 14 JANUARI WAGENINGEN                                  KOOR & ORKEST

10:30 - 12:30               tutti orkest (Schubert), SATB koor o.l.v. repetitor

13:00 - 15:00               tutti orkest (Haydn Var.), SATB koor o.l.v. repetitor

15:00 - 17:00               tutti koor + orkest: Bruckner incl. 3e trompet + tuba

ZATERDAG 3 FEBRUARI WAGENINGEN                                ORKEST

10:30 - 12:30               tutti orkest (Schubert, Nänie)

13:00 - 15:00               tutti orkest (Haydn Var.)

ZONDAG 4 FEBRUARI (LOCATIE NTB)                                   KOOR

10:30 - 12:30               S+A o.l.v. Mark, T+B o.l.v. Stef

13:00 - 15:00               SATB koor:  Bruckner, Nänie

ZATERDAG 10 MAART WAGENINGEN                                  KOOR & ORKEST

10:30 - 12:30               tutti koor + orkest (Nänie, Bruckner, deel 1) incl. 3e trompet + tuba + harp

13:00 - 15:00               tutti koor + orkest (Bruckner, overige delen met koor) 3e trompet + tuba

ZATERDAG 24 MAART WAGENINGEN                                  ORKEST

10:30 - 12:30               tutti orkest: Schubert

13:00 - 15:00               tutti orkest: Haydn Var. incl. piccolo + contrafagot

ZONDAG 25 MAART WAGENINGEN                                     KOOR

10:30 - 12:30               SATB koor: Nänie, Bruckner deel 1

13:00 - 15:00               SATB koor: Bruckner overige delen

ZATERDAG 14 APRIL WAGENINGEN                                     KOOR & ORKEST

10:30 - 12:00               tutti koor + orkest: Nänie, incl. harp

12:30 - 15:00               tutti koor + orkest: Bruckner, incl. 3e trompet + tuba + SOLISTEN

15:00 - 17:00               tutti orkest: Haydn Var., Schubert (incl. piccolo + contrafagot + triangel)

(NB: deze repetitie duurt langer voor het orkest, maar anders is het gat tussen de repetitie van 24 maart en de generale te groot voor Schubert en Haydn)

DONDERDAG 19 APRIL WAGENINGEN                                KOOR & ORKEST

19:00 - 22:30               GENERALE (in concertvolgorde)

VRIJDAG 20 APRIL WAGENINGEN                                       CONCERT

18:00 - 19:15               Zaalrepetitie

20:15 - 22:15               CONCERT

ZONDAG 22 APRIL ARNHEM                                                CONCERT

12:30 - 13:45               Zaalrepetitie

14:30 - 16:30               CONCERT